Ostatnie wpisy

10 gru 2015

NEWS - Drugi album CHARM DESIGNER już wkrótce


Kolumbijscy doom-gothic metalowcy z Charm Designer anonsują swój drugi album zatytułowany “Everlasting”,  który ukaże się 19 lutego 2016 nakładem Inverse Records.

Następca wydanego w 2008 roku “Blood Sounds” został nagrany przez Waldemara Sorychte, legendarnego producenta znanego ze współpracy z mi.in. Samael, Tiamat, Lacuna Coil, Sentenced i Moonspell. Pierwszy raz jednak Waldemar pracował z zespołem pochodzącym z Ameryki Południowej. Za okładkę albumu odpowiada rumuński artysta Costin Chioreanu (At The Gates, Arcturus, Vulture Industries, Primordial, Arch Enemy).

Płytę promuje stworzone przez Costina lyric video do utworu tytułowego, które można obejrzeć poniżej.

https://youtu.be/TkYT9YnTHJk


"Jesteśmy bardzo szczęśliwi, mając w końcu ustaloną datę wydania naszego nowego albumu, gdyż został on nagrany jakiś czas temu i kosztowało nas to wiele samozaparcia, aby wstrzymać się z wydaniem, aż dotąd. Włożyliśmy w ten album wiele wysiłku i znaczy on dla nas bardzo wiele. Dużo nad nim pracowaliśmy i jest on rezultatem naszej determinacji" mówi Diego M. Giordi, basista i założyciel Charm Designer.

"To była długa i niesamowita dla nas podróż, aby dotrzeć do punktu, w którym teraz jesteśmy a możliwość współpracy z Waldemarem wprowadziła ten projekt na nowy, wyższy poziom. Constin zrobił wyśmienitą robotę, projektując stronę graficzną albumu. Jesteśmy w pełni zadowoleni z uzyskanych rezultatów.


“Everlasting”:

1. Everlasting
2. The Replicant
3. Never After
4. Disruption
5. Mentors
6. Inertial Drain
7. Endowar
8. By The Unmasked
9. Policy of TruthCHARM DESIGNER :

Andrés Herrera – Wokale i gitara
Diego M. Giorgi – Bass
Diego A. Morales – Perkusja
Diego A. Hernández – Gitary

LINKI:

www.facebook.com/charmdesigner
www.twitter.com/Charm_Designer
www.reverbnation.com/charmdesigner
www.soundcloud.com/charmdesigner
www.youtube.com/charmdesignervid

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz