Ostatnie wpisy

16 maj 2016

NEWS: DEGUSTACJE PRZED KONCERTAMI W PROGRESJA CAFE


Spróbujcie alkoholi, których piją Wasi idole i którymi zachwyci się Warszawa.

Progresja Music Zone już niebawem zaprosi szczęśliwych wybrańców na darmowe degustacje win, piw, whiskey i innych alkoholi. Odbywać się one będą przed koncertami: Warsaw Prog Days V, The Waterboys, 5’Nizza.

Ponieważ dbamy nie tylko o Wasze gusty muzyczne, ale także chcemy, żebyście podczas koncertów mogli spróbować coraz to lepszych alkoholi, od teraz przed przynajmniej jednym koncertem w miesiącu będziecie mogli spróbować tego co piją Wasi muzyczni idole i tego co już za moment będzie piła Warszawa w najbliższym sezonie.

Tematy degustacji:

6 czerwca godz. 18:00 Progresja Cafe – przed koncertem The Waterboys
„Pub Irlandzki” (piwa, whiskey)

11 czerwca godz. 18:00 Progresja Cafe – przed Warsaw Prog Days
„Najlepsze wina na lato”

23 czerwca godz 18:00 Progresja Cafe – przed koncertem 5’Nizza
„Nowe browary ukraińskie”

Zasady wzięcia udziału w degustacji:
1. Kup bilet personalizowany, a otrzymujesz w pakiecie wstęp na degustację gratis.
2. Kup bilet kolekcjonerski i potwierdź swoją obecność na degustacji, a zapłacisz za wstęp na nią 15 zł (liczba miejsc ograniczona!).
3. Jeśli wystarczy miejsc może kupić wstęp na degustację za 40 zł nie posiadając biletu na koncert.

Degustacje poprowadzą specjaliści z firmy Niewinne Degustacje:
Karolina Jabłońska: od 10 lat związana z branżą winiarską. Swoje doświadczenie zdobywała w Vinoteka La Bodega – pierwszej winiarni w Warszawie. Jest blogerką kulinarną i winiarską. Zajmuje się prowadzeniem degustacji, tworzeniem kart win w restauracjach, dobieraniem win do potraw lub też tworzeniem dań do konkretnych win.

Marek Hertig: od 14 lat związany z branżą gastronomiczną. Swoje pierwsze kroki w świecie wina stawiał podczas trzyletniego pobytu w Grecji, w Aristoteles Beach Hotel****, gdzie pracował jako szef kelnerów i sommelier. Jest trenerem szkolenia: Wina i Sery w Akademii Efektywnej Przedsiębiorczości Makro. Obecnie prowadzi również szkolenia i degustacje wraz z partnerką, pod nazwą Niewinne Degustacje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz